To nemáte

25. října 2011 v 17:45 | maky21 |  Kam to zařadit?
Takže: obrázky budou. Nevim kdy, protože moje aktivita (kdy jsem je zuřivě nahrávala do počítače a následně je upravovala tak, aby se mohly dát na blog) se jaksi vytratila.
(více pod perexem)Jinak v pátek jsme byly s mamkou v Globusu kupovat boty. Co myslíte? Mam novou bundu, mikinu a čepici. Boty jsme nekoupily. No, takže zase zpátky k tématu. Jely sme podle navigace, takže jsme přijely asi tak o půl hodiny pozdějš, než kdyby jsme jely bez ní.
Když už jsme konečně byly ve sportisimu, vedro jak bejk, moje matka mě nutila si zkoušet hodinu boty, jen aby se dozvěděla (říkala jsem jí to celou tu hodinu) že se mi vážně nelíběj. Pak mi hodinu vysvětlovala, že ty, co se mi líběj promoknou (jako kdybych to nevěděla).
Takže jsme boty nekoupily a šly jsme se podívat na hadry (pořád ještě ve sportisimu). Po půl hodině dívání se na trička matka přitáhla mikinu jelikož byla hezká a ve slevě, uráčila jsem si ji vyzkoušet. Padla mi, akorát měla zip přišitej napravo místo nalevo. No, to nevadí. Mam mikinu. Pak jsem uviděla úplně božskou čepici, pletenou s kšiltem, černorůžovou. Byla tak i ta samá v zelenym, ale jelikož mam černorůžovou bundu, koupila jsem si tu s růžovym. Poté mi padl zrak na pěknou bundu. Šla jsem jí ukázat matce a ta hned letěla, aby si našla svoje číslo. Když už asi půl hodiny stála před zrcadlem a rozhodovala se, jestli si má vzít S nebo M neboo úplně jinou bundu, vypěnila jsem a řekla jí, ať si vezme kterou chce, bude to nosit ona, že ano. Načež vypěnila zase ona a prohlásila, že mi nic kupovat nemusí. Já jsem řekla že ne, přece jsou to její peníze, a šla jsem si sednout do auta. Po deseti minutách (rekord!) přišla i s mikimou, dvěma bundama čepicí.
Pak jsme šly dovnitř do Glóbusu. Tam jsem viděla paní, co propagovala skittlesky, dávala takový to mini balení zadara. Tak jsem jí poprosila, jestli si jí můžu vyfotit. Mohla jsem. A jelikož nemam kabel na mobil, tak musim popsat, jak vypadala, že. Měla duhový punčocháče, bílý boty, duhovou sukni (ze záclonový látky), červenou tašku, na ní napsaný skittles (tam měla ty skittlesky), červený triko a na něm napsaný skittles a duhovou paruku. Prostě úplná bomba!!
Z glóbusu mam tři bločky s pevnejma deskama, který sbírám (mam jich už něco málo přes 30... samozřejmě maj jiný obrázky na deskách)

No a o cestě na oční s tátou jindy :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kasumi Kasumi | Web | 27. října 2011 v 10:26 | Reagovat

Hůůů *myslela, že se dozví něco novýho* Q.Q
Ale tak fájn ^^

2 maky21 maky21 | Web | 3. listopadu 2011 v 14:30 | Reagovat

[1]: mno... *stydí... nestydí se* stejně víš všechno dřív, než to sem dám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama