Hon na čarodejnice (povídka TT)

28. listopadu 2011 v 17:11 | maky21
Jo. Bezva. Že já na to v tý anketě klikala. Jak blbec... No, vymyšlený to mam, teď to ještě napsat...
(zkuste se podívat pod perex)


HON NA ČARODEJNICE - kapitola čtvrtá (3.- ODKAZ, 2.-ODKAZ, 1.- ODKAZ sorry, v minulý kapitole jsem posrala odkazy, ale stejně to zpětně nikdo nečte, takže nevim, proč to sem píšu)
Stejně jako v předchozích dnech se mi ráno podařilo udělat deset průšvihů, spadnout z kola a dojet do školy. Říkala jsem si, že teď už to snad tak zlý nebude, přece jen, je čtvrtek, oddychovej den. Jenže jsem nepočítala s variantou, že kluci z naší třídy jsou úplně vyjebaný. Učitel dějáku jak-by-smet.
Přišla jsem do třídy, sedla si, vybalila si a nevšímala si kluků, který stáli vzadu a něco si špitali. Všichni.
Dostavil se dějepisář, vyposlechl hlášení služby, zapsal do třídnice a mrknul na kluky.
"Čarodenice!" zakřičel. "Chyťte je!" chvíli jsem koukala, jako kdeže jsou ty čarodejnice, ale když mě jeden debil polil vodou, pochopila jsem, že čarodejnice asi budeme my, holky.
Zaječela jsem"Uřknu vás!" nečež po mě někdo hodil křídu.
Utíkala jsem na chodbu (několik neidentifikovatelných předmětů za mnou) a zjistila jsem, že na tom jsou všechny třídy stejně a na chodbě stojí asi dvacet kůlů. Teda jak se jim to sem podařilo dát, nechápu...
Přibíhali i lidi z jiných tříd kluci se zbraněmi, které jsem vzápětí zakusila, jakožto třeba vodní pistolku, liháče, rozprašovač a v něm ocet, křídy, kousky gum, voňavky, smradlavky, pak proletěla kolem mandarinka a rozplácla se na stěnu... Když už pomalu docházely zbraně, někdo zakřičel "Chyťte je!" Načež kluci odněkud (radši ani nechci vědět okdud) vytáhli provazy a chytli nejbližší holku, kterou přivázali ke kůlu.
Já se bránila jako většina holek, kousáním, škrábáním a kopáním (jednoho kluka jsem kopla mezi nohy), ale udolali mě a přivázali ke sloupu kde už se tísnilo asi dalších deset holek. Zajímalo by mě, kterej kokot tohle vymyslel a proč to vymyslel.
Snažila jsem se nějak rozvázat provaz, ale držel, mrcha. Když byla poslední holka přivázaná, kluci i učitelé (fakt že i učielé) vypukli ve vítězný ryk. Rozhlížela jsem se po učitelkách a po chvíli je viděla mezi holkama přivázané u kůlu. No potěš koště.
Když se kluci trochu zklidnili, otevřely se dveře a v nich stál cca 30ti letej chlap. Nikdy jsem ho tu neviděla. Posunkem ruky požádal o ticho a lakavě nám oznámil, že je nový ředitel a že vymyslel tuhla kravinu (řekl bitvu), aby sme se trochu vyblbli, že to potřebujeme a že dneska se učit nebude. Měla jsem z něj docela dost smíšený pocity.
Když nás kluci milostivě pustili a já dojela domů, matka(jež byla výjimečně doma) se zhrozila a začala vyvádět.
"Co to máš na sobě? Jak to smrdíš? Vždyť jsi celá mokrá! Podívej se na sebe, jsi celá boule!"
"Dneska byl HON NA ČARODEJNICE." přiznala jsem potichu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kasumi Kasumi | Web | 29. listopadu 2011 v 17:00 | Reagovat

Udělat tohle Brus, moc dlouho nepřežije :D
Ale fakt se mi to líbí. Píšeš pořád líp ^^
(Já na tebe naštvaná nejsem, takže pořád komentuju ^^)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama