Nemožné (povídka TT)

7. listopadu 2011 v 22:10 | maky21
A jelikož mě napad takovej strašně ftipnej (překlad: debilní) nápad, že budu na každý téma týdne psát povídku. Ne jednu povídku na jedno téma, ale jednu kapitolu dloooooouhý povídky :D dost debilní, co? Takže
(je povídka pod perexem)

NEMOŽNÉ (vlastně spíš nemožný)

Je pondělí a já se dívám na čtvrtou pětku tenhle týden. No, ale když to vezmeme kolem a kolem, mohlo to dopadnout hůř, protože je šestá hodina. Ale ty první dvě jsme měli výtvarku a ta se moc nepočítá. Takže to hůř dopadnout nemohlo.
Z chemie jsem pětku čekala, na co bych se taky učila nějaký prvky, že. Z biologie taky, co já vim o nějakejch buňkách, který nejdou vidět ani okem. Z dějáku to byla podpásovka, kdo mohl vědět, že 90% procent otázek jsem napsala blbě, ale proč mam pětku z hudebky, to nepochopim. Co na tom, že jsem si místo dělání poznámek kreslila?
No, uvidíme, co tomu řeknou rodiče, že.
"Maggie," sykla na mě Tracy přes uličku. Podívala jsem se na ni. V ruce držela nějaký psaníčko. Natáhla jsem se pro něj.
"Magnolie!" Ozvalo se zase moje jméno. Tentokrát to byla učitelka.
"Promiňte, ale půjčovala jsem si gumu," řekla jsem. Podle učitelčinýho pohledu mi to moc nezbaštila. Rozbalila jsem dopis.
Maggie rozcházim se s tebou.
Tom.
Do očí se mi draly slzy. Ne, že bych byla nějak zvlášť smutná, spíš jsem byla docela dost naštvaná. Přesně jsem věděla proč se se mnou Tom rozešel. Kvůli tý nový pitomý náně, co k nám přestoupila před týdnem. Jako bych mohla za to, že je tisíckrát hezčí než všechny holky ve třídě. No, Tom asi chce být single, aby mohl Jenny zbalit.
...
Konečně jsem se doplazila do jídelny, kde byly ten den špagety. Když jsem doobědvala, šla jsem odnýst tác. Nějakej kretén nechal na zemi slupku od banánu, který byly ten den zadarmo a já se po ní samozřejmě sklouzla! Tác letěl o metr dál a talíř, co byl na něm se rozbil. Co to je dneska za posranej den?
TO JE NEMOŽNÝ!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ruzovejkralik ruzovejkralik | 8. listopadu 2011 v 1:09 | Reagovat

vyborna povidka, pobavila jsem se!

2 maky21 maky21 | Web | 8. listopadu 2011 v 7:51 | Reagovat

Dík ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama