Happy boredom

4. prosince 2011 v 16:14 | maky21 |  Kam to zařadit?
*Nejde jí sem dát video*
*o5 to nejde*
*sere na to*
...chytrá
(perex)

*poslouchá Avrilku - Girlfriend a přemejšlí nad tim jakže už je to vlastně starý...*
Hey, hey, you, you I could be your girlfriend
-Fakt?
He...

KDO NECHCE ČÍST NUDNEJ ČLÁNEK, OKAMŽITĚ PŘESKOČÍ NA KONEC.
No nic...
V sobotu jsme jeli do Německa zpívat se sborem. Miluju cesty autobusem. A to nemyslim ironicky. Prckové nám, stařešině, nezabrali místo na pětce, tak bylo kam si sednout. Poslechla sem si zase nějaký nový klepy z našeho gymplu, ke kterým se normálně nedostanu, přišla mi esemesk vítejte v německu a za 3 hodiny jsme dojeli do Wittichenau.
Šli jsme se podívat do radnice, kam jsme si dali věci, pak jsme si je zase vzali a šli jsme na oběd. Polívka, řízek, hranolky, zmrzlina. Když jsme byli v půlce zmrzky, řekli nám, ať urychleně dojíme, že jedem zase do Wittichenau (na oběd sme byli v jinym městě, logika, ne?).
Tam jsme se dozvěděli, že za čtvrt hodiny budeme zpívat. No nic, zzpívali jsme to, spletli jsme to a dostali jsme rozchod. Zpívali jsme na trhu, takže tam bylo dost možností, kde utratit eurásky (:D). Koupila jsem si řetízek, dvoje návleky (červený a bílo-černý), bráchovi autíčka k Ježíškovi a... nic.
Pak jsme logicky jeli domů. Ze začátku jsme zpívali hymnu yboru a různý písničky, co se nám líběj. Hodina a půl dobrý, ale pak se mi začalo strašně chtít chcát. Jenže děda (můj děda je velenevážený pan ředitel) rozhodl, že se chcát půjde až v polsku, protože tam byli placený záchody a on je zaplatil předem.
Nikdy sem neměla větší radost, že vidim záchod. Krásnej, tmvě modrej, velká místnost, zdi žlutě kachličkový.
Potom to už byla jen chvilka do česka.
Celkem jsme tam byli 11hodin 29 minut (počítám i cesty).

Chcípněte x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama