Leden 2012

Divní lidé jsou všude kolem vás.

30. ledna 2012 v 17:21 | maky21/maky-chan |  Kam to zařadit?

Ladies and gentlemen...
Truth is now acceptable.
Fame is now injectable.
Process the progress.

Tahle písnička mě dostává. Sice to není ta nejpovedenější, co My chemical romance maj, ale ten text to vystihuje.

... and never go home.

No, nic. Od tý doby, co jsem kdysi v létě pomohla jednomu malýmu klukovi najít ztracený mobil (ležel o 2 metry dál), se na mě lepí samí malí příslušníci jeho plemene. Například dneska se vracím z knihovny, na zádech tunu učení (dneska máme až do 4) a čtyři knížky z knihovny. (z toho 1 povinná) Mam docela dobrou náladu, zase budu v knihovně pomáhat na Noci s Andersenem. To mě docela baví.
Jdu takovou uličkou, jsem už skoro u našeho paneláku (pro znalce: vedle Leda x)) a vidim před sebou takýho malýho kluka, odhadem první, druhá třída, něco dělá s plechovkou, kterou má přidělanou na botě. Mumlá si nějaký kraviny. Obvykle jsem lidumil, ale teď jsem se rozhodla ho ignorovat.
"Čau," pozdraví mě.
"Čau," pozdravim teda, jako aby se neřeklo a jdu dál. Jde vedle mě a šoupe tou plechovkou.
"Nevíš, co to tady tak chrastí?" zeptá se mě úplně chytře.
"Nevim." Když hraje na blbýho, že...
"Jo ahá, tak tohle to bylo," řekne, když mu plechovka 'omylem' vyklouzne z pod nohy.
"Hm." Přidávám do kroku, snad aby mi neřekl něco ještě víc chytrého, dneska už toho mám fakt dost.

Poučka pro mladý, otravný osoby klučičího plemene: Ne, opravdu nejsem pedofil. Takže si dejte pohov. (myšleno dvojsmyslem. Tim úchylnym a ještě úchylnějším... úchylnej je jen jeden.)

No, dnešek byl opravdu velice záživný den, takže jdu dělat úkol z matiky, jinak mě sežere učitelka. Její trávící soustavou rozhodně projít nechci, takže radši budu trpět nad číslama.
Mějte se jak chcete....a ať vás neotravují malí otravní pidižvíkové, kteří si nezaslouží název "kluci"

Ples a překvapení?!

29. ledna 2012 v 9:17 | maky21/maky-chan |  Kam to zařadit?
Zdravím! Taky vám tak hezky svítí sluníčko? Venku je zima, že? *odvádí řeč od toho, že sem pořád ještě nedala ty obrázky*
V pátek jsme byli bruslit. Moje skóre: 6 pádů, pět modřin a dvě odřeniny. Hezký, ne? Jednou jsem si málem vykloubila rameno xD Prostě.. ještě, že nám učitelka rdila, abysme se nezabili... věřte mi, že já bych toho byla schopna.
Včera byli táta s mamkou (tetou ,strejdou, bratrancema, jejich sestřenicema...) na plese. Já jsem spala s bráškou v ložnici, babička, co nás hlídala spala u mě v pokoji. Táta spal na gauči, ale jelikož asi v šest zase šel do práce, tak jsem to ni nezaregistrovala *debilní slovo*.
První věcí, kterou jsem se ráno dozvěděla bylo to, že maťka vyhrála telku, s uhlopříčkou 96. Máme ještě tu starou, co vypadá jako krabice, tak jsem docela ráda, aspoň bude *možná* lepší obraz. Telka je zatím v krabici. Pak jsme vyhráli oooobrovskej koš jídla. Ale matka ho doveze paní, co nám koupila lístky, mrcha :"|. (né ta paní, matka)
Pak prej ještě s tátou museli tancovat, sambu, či co (Představte si mýho 100kilovýho tátu, kterej v životě netancoval správně a mojí maťku, která je učitelkou v hudebce, jak tancujou sambu. Ví někdo, co že to vlastně je?). Za to vyhráli 6 litrů piva. Ve dvou sudech. Ale vyzvednout si to můžou jindy. Aspoň, že tak.
Přišla jsem do obýváku a co byste řekli? Maťka s babičkou rozbalovaly ten koš s jídlem. Prej dá tý paní jen víno a bonboniéru (to ostatní už mam zamluvený já. Né, že bych si to zamlouvala.) Ale ono toho tam moc nebylo.. ten koš, ve kterym to bylo byl do půlky vycpanej slámou, takže to jen vypadalo, jakože toho tam je hodně. Byly tam dvoje kešu, čaj picknik, asi tři bonbóny sorini... a tak.

Dneska se zase pojedeme s Kari učit k babičce do Plavů. Nelekejte se, že se vážně budeme učit. To je jen záminka pro to, abysme stavěly iglú, jezdily na bobu a večer běhaly po zahradě a křičely: Já jsem Narutóóó..! a Já jsem Temarii!!
... jo. Hrabe nám. Ještě jsme dělaly něco jako módní přehlídku s věcma, co jsme našly v bývalý matčiný skříni. (dřív jsme bydleli s babičkou)

Iglú - přidávám nějaký fotky :D Abyste věděli - je to taká hromada nahrabná bagrem ze silnice. Nejdřív jsme to kopaly z druhý strany, teď jsme to kopaly ze strany, kde ten bagr bagruje, aby to bylo rychlejc. Teď tam ten bagr zase aházel sníh, ale my už máme díru ^^, takže nám to nevadí.... že ne?


Kariina bunda v "původním" iglú.

Moje ruka, focen z původního iglú, procházejíc dírou a já, která nejsem vidět, ležící v "druhým" iglú.

Díra mezi oběma iglú, focena z "druhýho" iglú. To, co ta "svítí" je původní iglú :D

Líbí se vám iglú? Je hustý, že jo? :D
Tak zase někdy příště a né, že mi do tý doby utečete..! Příště už budou obrázky, snad.

Blbý slova...

25. ledna 2012 v 20:49 | něco, co už dávno ztratilo city |  Kam to zařadit?
Momentálně jsem se dozvěděla jednu velice nepříjemnou věc, se kterou se nedá nic moc dělat. Vědí to dva lidi a ten třetí tak napůl. Mam něco jako.. Depku? ne, to ne, řekla bych...
Ceůej den se posral, celej život se posral... a všechno je to na hovno. Smějete se mi? Já se sobě asi taky směju... asi... nevím. Asi se mi ani nechce brečet, nic. Jsem to divnej člověk.
Všimli jste si? Moje články jsou poslední dobou trošku depresivní... čím to asi bude, že?
V únoru jdu na pěveckou soutěž, víme? Budu zpívat pěkný písničky... taky smutně zamilovaný...
Ej lásko lásko, ty nejsi stálá, jako voděnka mezi horama. Voda uplyne, láska pomine, jako lísteček na rozmarýně.
Proč lotos jen se brání... pak dýše a pláče a skví se, nad bolestnou láskou svou.
a pak ještě jednu, tu ještě neumim... Tak co?
Umřete.
Všichni.
Jednou...

Hovno, hovním, hovníš.

25. ledna 2012 v 17:27 | maky21/maky-chan |  Kam to zařadit?
Tak, to byl zase dneska den... :D No, neřešte :D je to víc hnědý a hnědý. Někdo na to velice sere. (asi to budu já, ale pssssssst!) Škola docela v pohodě. Začínám pracovat na plánu Mullerová vs. já a trojka z matiky. Zatim nikdo nic nepoznal. Sakra.
Odpoledne sbor a klavír. Kdo to vymyslel? Teda... sbor docela v pohodě, až na to, že je jeden ze dvou učitelů (ten druhej je muj děda) slepej a někdy hraje kraviny. Pak na nás řve, že to neumíme.
Klavír. To je kapitola sama o sobě. Teď se mi momentálně moc hrát nechce, takže na to seru. Růtová - učitelka - na mě prej: Já vim, že teď máte ve škole písemky, ale když už nehraješ, tak aspoň mysli! Lidi, víte, jak se to dělá? Já teda ne. Proto se zase budu snažit jako debil to tam nějak zahrát. Ale mam štěstí, že další klavír mam až za týden :D
No. Nakreslila jsem zase další "hezkej" obrázek, tak to sem všechno pak někdy dám.. :D uvidim :D
Jé hléle - ona už je tma :D já tu smolim článek a ani jsem si nevšimla, kolik je hodin. Ono je teprve půl šestý? Hm... no, teprve. To je docela dost... :D ale nevadí, jdu dělat další naplánovanou činnost, je velice důležitá; jdu se koukat na anime :D

Další posraný dny :D

24. ledna 2012 v 17:22 | maky21/maky-chan |  Kam to zařadit?
Včera, když jsem přišla domů, chtěla jsem napsat děěěěsně nasranej článek. Pak mi trošku vychladla hlava a nechtělo e mi psát nic. Tak jsem se koukala na anime a učila se na pěveckou soutěž. Je za měsíc a já dostala noty toho, co mam zpívat včera. Dobrý, ne?
Ale jde to, jednu písničku už umim a další dvě se stihnu naučit :D teda.. doufám.
V průběhu dneška jsem přemítala o tom, že napíšu nasranej článek, ale pak jsem si řekla, že napíšiu jsen suchej popis toho.. toho. :D
Musim se podívat, jaký je téma.
....
Sociální sítě? Dělaj si prdel?! A jak na to mam asi napsat pokračování povídky, he? :D
V brzký době by sem měly dorazit moje obrázky, další a úpravy fotek :D ale jestli je opravdu chcete vidět, asi mi to budete muset připomenout :D Protože na to zapomenu hned, jak napíšu tenhle článek. No dobře, no, tak sekundu potom. :D
Včera jsem byla nasraná proto, že mi ta debilní učitelka dala dvojku z matiky. Ale přitom mam průměr někde 2,6. A dneska psali písemku ti, co maj známku mezi. Já chci dvojku!!
Ale příští pololetí jí ukážu, krávě, jak se chová holka na trojky. Se posere! Kráva.
No, nic :D jdu vytiskonout referát na zemák a pak možná sem oskenuju ty obrázky :D
báááj :D

Ty nadpisy už mě serou...

21. ledna 2012 v 11:12 | maky21/maky-chan |  Kam to zařadit?
Ještě asi před dvaceti minutama jsem chtěla napsat velice depresivní článek. Ale jelikož mě ta deprese přešla a taky bych si zničila už tak pošramocenou kvalitu blogu, (jdu spát. :D) tak nenapíšu velice depresivní článek, napíšu stručný obsah mého posraného dne. A špatnou náladu si nechám pro sebe, o tu nikdo nemá zájem, že?
Ráno bylo docela v pohodě, mamka mi napsala omluuvenku na tělák (plavání- brr.) ale já šla, nevim, co mě to napadlo. Pak jsme měli chemii, ta jde, úplně v pohodě. Z ájiny ze čtvrtletky mam dvojku, mohlo to dopadnout líp. No a hhudebka je v pohodě.... Během dopoledne se mi stala jedna velice nelibá věc, která mě docela silně citově zasáhla a... asi žárlím :D ale s tim si nedělejte starosti, já si to vyřešim sama :D (kdybyste viděli moje váýrazy při psání tohohle článku, tak moc byste nevěřili těm smajlíkům, že. Ale to nemusí nikdo vědět :D)
Odpoledne pak byla zkouška komoráku (zpíváme strašně hezký písničky).
-dopisováno ráno (pokud jako ráno počítáte 10:27), maminka mě večer donutila jít spát :D-
a pak jsme šly s Janou k nám domů. Tam byla chůva a hlídala mýho malýho tříletýho bráchu a když jsme přišly, tak nám řekla ať ho pohlídáme, že už jede domů. Hloupá. Bylo půl čtvrtý a mamka měla přijít ve 4. Ještě jsme chtěly jít s Janou ven. Čtyři, nic, půlpátý, nic.. Tak už jsme se s tím jakž-takž smíříly a hlídaly jsme ondru a kecaly jsme, hrály jsme člověče nezlob se..
Pak už Jana odešla. Co byste řekli? Matka přišla v půl sedmý. Přišla v půl sedmý, chápete to? Čtyři a půlsedmá je docela rozdíl, že?
Večer mi bylo laskavě sděleno, že se jedna babiččina sousedka oběsila ve sklepě. Skvělý, ne?
Dneska ráno na mě matka řvala, už ani nevim, kvůli čemu. Pak na mě řvala, že jsem strašně líná a že jde něco koupit a já mam oškrabat zeleninu. Bouchla dveřma a já jak jsem byla naštvaná, tak jsem zabodla škrabku do taký plastový misky, asi poloviční silou. Mělo mi bejt jasný, že ta miska to neustojí. Udělala jse v ní asi 4 centimetrová prasklina. Ale není moc vidět, naštěstí. Matka říkala, že příjde za deset minut... už je dvacet min. pryč.. :D Teď příjde a seřve mě, že zase sedim u počítače... tak příště si k němu lehnu, abyste věděli :D
Zdár, maky :D

Způsob, jak se dá umřít x)

15. ledna 2012 v 20:37 | maky21/maky-chan |  Kam to zařadit?
Jsem narazila na takovou hezoučkou věc, tak vám to sem zkopíruju, protože si to nemůžu nechat pro sebe, že?
Ztráta pera=žádné pero
bez pera=bez poznámek
bez poznámek=bez studia
bez studia=propadnutí
propadnutí=žádný diplom
bez diplomu=žádná práce
bez práce=bez peněz
bez peněz=žádné jídlo
bez jídla= budeš vyhublý
vyhublý=škaredý
škaredý=bez lásky
bez lásky=není manželství
bez manželství=bez dětí
bez dětí=osamělý
osamělý=deprese
deprese=nemoc
nemoc=smrt
Ponaučení: neztrácej pero, nebo zemřeš

Líbí? :D byly jsme s Kari u babičky v Plavech "učit se". Jak si myslíte, že to (jako vždy) dopadlo? Neučily jsme se :D. Nejdřív jsme jezdily na super-růžovym bobu, pak jsme se praly o Kariinu čepici, pak jsme stavěly iglú.. :D Potom jsme šly dovnitř a já jsem kreslila Kari (nestihla jsem to o výtvarce). No, nepovedla se mi :D Pak jsme šly dolů k babičce si s ní povídat. Prej: "Teď se mi chce ven, vzít si baterku a něco křičet. Třeba: Jsem Narutóó..!" (Vůbec nechápu, jak jsem na to přišla :D) Kari vzala kartón a děllala, že je Temari.
Tak jsme šly ven (už za tmy), půjčily jsme si od babičky baterku a běžely jsme na zahradu :D pak jsme se popraly o baterku :D Pak jsme šly bobovat :D Potom jsme šly k zahradě, já se naplácla na sníh a Kari vedla mě. ležely jsme tam, čuměly na barák.. a na sníh.. a najednou K.: "Na tom okapu je kytka... nebo možná je to sluníčko... ne, spíš je to okap"
Pak jsme šly dovnitř a pak pro nás přijel táta :D Konec, ende, finito :D

Chtěla bych vidět blázna, kterej by to, co jsem teď napsala četl :D.


To vás vážně nezajímá

14. ledna 2012 v 12:26 | maky21/maky-chan |  Kam to zařadit?
Teď jsem si na něco vzpomněla :D týká se to včerejška. :D Vrátim se vygebená ze školy,nevšímám si sousedky, protože si nejsem jistá, jestli je to ona.
Sousedka: "ahoj."
Maky:"jé dobrý den."
*čekají na výtah. Náhodou totiž bydlí ve stejném patře.*
S.:"Ty jsi buď zamyšlená, nebo zamilovaná"
Tak to vůbec nevim, jak na to přišla.:D ale vůbec. :D (né vůbec)
Jinak, jak je? :D
Byli jsme u prababičky a jezdili jsme na bobu (s bráchou). Kolem nás lítal náš pes a válel sudy :D Nevim, kde na to přišel, ale bylo to kawaii ^^
Buď v pondělí, nebo ještě dneska mi příjde Enigma. Já se těšim co zas ta bude za hemzy ^^ Ne, je to fakticky zajímevej časák, doporučuju ^^
Jdu jíst, mějte se, jak chcete :D

I am so hapy, happy..

14. ledna 2012 v 10:00 | maky21/maky-chan |  Kam to zařadit?
Yes. I am happy.

perex, lidi :D

He... ahoj :D

13. ledna 2012 v 17:45 | maky21/maky-chan |  Kam to zařadit?
Ták, blbý pocity jsou pryč, a nový záhlaví je zde :D
Je hezký? Snažila jsem se :D Mějte ohledy, že moc neumim kreslit s tabletem, ani s myší :D (kresleno tabletem)
...
Prdele... Bolí mě nos od toho, jak furt smrkám, tak jsem si ho teď namazala krémem. Mezi víčko a krém se mi připletla dlaň, takže teď mam na ruce skoro-štěnici.
Maky bolí ruka. Ruka zlobí. Ještě, že je levá. Je to levá, že jo?
Maky se zbláznila. Měla nutelu.
Nutela. Tunely. Chci bejt zpátky na výletech se školou!! :D
Yo, uhodli jste, dneska jsem totál happy. Něco se stalo ^^ Ne, neřeknu vám to. To byste chtěli, co? Máte smůlu, jahahaha ^^
Pište na svý blogy, je tu nuda Q.Q
Začíná mě bavit používat tyhle smajlíky :3 (<- úchylnej smajlík, že jo?)

Můj blog už se zase jmenuje on-line.