Duben 2012

Moc nemoct. *připadá si jako zhulený křeček, co se kousl do jazyka* na tom něco bude.

30. dubna 2012 v 13:22 | Vysmátá |  Kam to zařadit?
Lidi?
Lidi?!
...
Tak haló, lidi! Je tu vůůůbec někdo?
...
Dobře, nikdo tu není. <.< ... >.>
Snad.

Přezpívávky. A taky přehrávky :D

24. dubna 2012 v 21:04 | Vysmátá |  Kam to zařadit?
Matčina třída měla dneska přehrávky a přezpívávky. /poněvadž maťka učí klavír a zpěv, kdybyněco ^^/. A samozřejmě že já, debil chodím do komoráku - k mamce. Takže jsme zpívali. Ačkoliv byly přehrávky od půl páté, komorák měl sraz ve tři. Měli s náma zkoušet bubeník a kluk na kytaru a kluk na druhou kytaru. Poprvý. Hodinu a půl před začátkem. No, bylo nám jasné, že to nedáme. Ty bubny jsme fakt nepřekřičely a mikrofón nefachal.
A ten bubeník... *.* K nakousnutí. Yeah, slušelo mu to moc. A byl vtipnej. Chci vědět, jak se jmenuje! >.< Chápejte, viděla jsem ho poprvý v životě. Ale byl boží. ^-^

Nejlepší hláška: Mílovy vajíčka.
*Míla je ctěný pan učitel Šprengr s pleškou -.-/:'D/

S tou hláškou to bylo tak. Bubeník /*.*/ říkal, že jim chybí někdo, kdo by hrál na takový to jakože vajíčko, co chrastí, jinak to není ono. A maťka: "Já se jdu zeptat, jestli má Míla vajíčka." Celej komorák a bubeník takový výtlemy. Pak přišla máti, s Mílou a jeho vajíčkama. Zkusili jsme zazpívat písničku s bubnama, kytarou a vajíčkama. No... nevyšlo. Bubny mají prostě mohutnější hlas, než komorák /což se dalo čekat/. Někdo navrhl, aby před nás postavili mikrofon.
Máma: "Mílo, postavíš ho tam?"
Já: *směrem k holkám z komoráku* ten by se měl držet svejch vajíček.

Pak bubeník odešel /:'// i s kytaristou, druhým kytaristou a Mílou. Přehrávky začaly a já si něčeho všimla.
Já: Míla si tu zapomněl vajíčka. Asi je z něho eunuch.
Kája: Co je to eunuch?
Já: No, eunuši jsou mniši, co se kastrujou. Míla je eunuch.
Samozřejmě že z toho byl další výtlem. Prostě Mílovy vajíčka :D

Nechce mi to sem ložit video. Nějak to blbne. -.- Takže odkaz. Stojí za to vidět :D

Yeaaah, lidi jsou tak vtipní, nemyslíte? :)

24. dubna 2012 v 19:05 | Vysmátá |  Obrázky (moje!)
Změnila jsem si jméno. Aspoň na blogu :D Maky-chan mě už fakt štvala. /Ale klidně mi tak můžete pořád říkat, jen mě nebavily pořád ta stejná písmenka. Do kola do kolečka, až se z toho motala hlava.
Slíbila jsem, že vám vyfotím svoje obrázky, žeano. Jenže jaké, když ždné nebyly. Tedá, byly dva, jenže to je málo, žeano ^^'. Tak jsem ještě kreslila a nakonec jsou přípustné čtyři z šesti. Ty dva se mi opravdu nepovedly a není důvod je zveřejňovat, nestojím o stížnosti na pozvracený počítač. Riziko povolání :3
tákže jsou pod perexem ^^

Hudba lékem na duši

23. dubna 2012 v 17:47 | maky-chan |  Kam to zařadit?
To byste nevěřili, jak dokáže taková hra na flétnu vyčistit hlavu.
Na flétnu jsem nešáhla už stršně dlouho, před rokem jsem se ještě na teto dechový nástroj učila, ale pak toho na mě bylo moc, tak jsem ry na flétnu nechala. Strašná škoda. Před hodinou jsem vyhrábla své noty, co jsem si kupovala, když jsem ještě chodila do hudebky. Je tam ještě spoooousty skladeb, co jsem na hodinách nehrála. /hrála jsem jich asi tak čtvrtinu a je to fakt tlustá knížka/ No a začla jsem hrát. Lidi, fakt mě to baví. Na chvilku se můžu soustředit jen na černé noty a bílé pozadí... skvělý pocit.

V sobotu, nebo v neděli jedeme s mamkou na zkoušku komorního sboru, já jako už řádný člen /abyste chápali, jezdím tam s mamkou už odmala :D/. Já se tak těším ^^. Přijali mě jen kvůli tomu, že potřebovali dalšího člověka a zjistili, že já jejich písničky fakt umím /jak by né, žeano/. Já se tak těšíím~ Když se naučím ještě dvě písničky, budu zpívat na svatbě! *.* S celým komorákem. A dostanu i oblečení komoráku *.* Už aby byl květen...
Yeah, víte, co mě baví? Když mě lidi nenáviděj. A já si čtu knížku a za zády se jim směju do očí :) Nenávist je tak pošetilá :D
Spadla jsem kvůli bráškovi, poněvadž se na mě vrhnul. Vybrzdila jsem to loktem a rýsuje se tam jizva :3. Díky, Ondro, mam ráda jizvy :D.
Možná budu příští rok hrát na violoncello. To je tak úžasnej nástroj *.*

Zatím sbohem, mí milí, jdu vyfotit svoje obrázky a pak je sem přifařím :)

Přivítejte debila jménem Maky~

19. dubna 2012 v 18:36 | maky-chan |  Kam to zařadit?
Bolej mě nohy, ale neskutečně. Proč si já, ten debil, nevyčistila boty? T.TZačneme od začátku, ano? Protože žačít od konce by bylo poněkud monstrózní :)
Dopoledne jsem se dozvěděla, že mám jít na předávání cen za obrázek /teda věděla jsem to už dávno, le pozapomněla jsem/.Udělala jsem si na nehty pandy, odpoledne jsem se namalovala, pak jsem koukala na anime, takže jsem to málem nestihla, ale dorazila jsem. Před kinem jsem potkala Páju a v kině byla Jana a Kari. A všichni byli oblečení normálně Q.Q. Jen já tam, jak debil v saku. Ale což. Horší byly ty kozačky. Vzala jsem si máminy kozačky, protože moje jediný dvoje boty byly od bláta. Byla jsem líná si je vyčistit.
Ceny se předaly, trapas se neuskutečnil, jelo se dál. Šly jsme na Kariiny přehrávky. Kari běžela před náma, Jana a já jsme chvíli běžely, pak už jsme jen šly. A to je kámen úrazu :3. Kari nechtěla, abych na ty přehrávky šla. Za boha nevím proč. A hlavně, Kari, nevím, proč jsi tak sebestředná. Já se šla podívati na Péťu, Markétku a ještě jednu holku ze sboru. Markétce i tý holce ze sboru jsem to slíbila. Chtěla jsem tam jít a taky že jsem tam šla. Jak už jednou říkala babička z Moravy, co mě nemá zrovna moc v lásce 'Markéta jde i přes mrtvoly.'. Vážně mě zabiješ? A nepochopím tě, jako ty asi nikdy nepochopíš mě :).
No, toť asi vše ve jménu přehrávek. Až na to, že děda na mě divně koukal, když jsem odešla v polovině. /on je totiž ředitel ZUŠky -.-/

Přemíšlela jsem, že kdyby lidé vypadali podle vlastností, vypadala bych jako zvědavost z poloviny, pomstychtivost ze čtvrtky a tu další čtvrtinu by zabírala láska a spravedlnost. Jsem to ale hnusné stvoření.
Že?
A možná, pokud to dopadne, budu už brzy vypadat takhle:
To je smutek, zklamání a naděje. Poněvádž ta umírá poslední, ne? :D
Jé, mně dneska zase hrabe. To abych už nic nepsala, že? A to jsem slíbila Badinerii. Gomen, byla jsem nemocná. No, stejně to nikdo nečte. Takže, proč bych se namáhala, žeano.
Mějte se a smějte se, zejtra jdu do školy, báj.

Moje lásky <3

15. dubna 2012 v 16:55 | maky-chan |  Kam to zařadit?
Tento článek bude extrémně krátký :D

Další fotky :D

15. dubna 2012 v 11:24 | maky-chan |  Kam to zařadit?
Čtěte až článek za perexem, prosím. Jinak se můžu jít zahrabat. Ale potřebovala jsem něco napsat :D
Asi umřu.
Né fakt, asi určitě. Každej někdy umře, že? Takže není s čím si dělat starosti. Tak skvělý... Nedovedu si sebe představit, jak sedim, vlasy úpllně šedý, vnoučata na klíně a čtu jim nějakou knížku. Neumim si ani představit sebe, jak s někým chodím. Asi jsem fakt divná, co? :D Většina holek, kterejm se někdo líbí, si podle mě představujou život s ním, jak se vezmou, budou mít děti... včetně těch dospěláckých věcí. Tim rozhodně nemyslím manželské hádky, ani placení daní.
Možná nikdy nebudu s nikym chodit. Nikdy. A možná jo, že ano ^-^. Ale kdybych byla sama, tak si asi pořídím dítě z domova. Ať mám komu dát těch deset miliónů, co vyhraju v soutěži. Chtěla bych asi spíš holku, než kluka. Možná už velkou, možná miminko... Nevím.
...
O___O
...
CO TO TU KURVA MELU ZA KRAVINY?!

Pár fotek :)

13. dubna 2012 v 16:24 | maky-chan |  Kam to zařadit?
I když by většina z vás čekala po takovém nadpisu fotky, ještě jsou tu věci ohledně mé přípravy na předzpívání :D

Fail. :D

11. dubna 2012 v 13:51 | maky-chan |  Kam to zařadit?
Kari.... Já tě jednou fakt zabiju. Teď si to pořád pouštim. :D


Tak zas po dlouhý době něco k obrázkům :)

10. dubna 2012 v 19:11 | maky-chan |  Obrázky (moje!)
No. Ve výtvarce děláme něco na závěrečnej koncert, téma jsou májové. Tak jsem kreslila podle knížky. No, jak se mi to povedlo, posuďte sami. Pod perexem je ten obrázek :D