Chrm. Chci být taky tak chytrá a vtipná... :3

16. května 2012 v 22:29 | Vysmátá |  Kam to zařadit?
Znáte takový ty filmy, povídky, či něco jiného, co vám je líto, že to končí? Teď čtu Sherlocka Holmese, jak někteří víte, a napadlo mě, že si teda pustím film. Mají to nafilmované opravdu úžasně :3 Bylo mi strašně, strašně, strašidelně líto, že to končí. Už kvůli písničce na konci. Ta se k tomu tak úžasně hodí :3...!
Chci, abych byla tak chytrá jako on. Stačilo by si všímat věcí, prý. Podle knížky. Já jsem to dneska zkoušela a moc jsem teda neuspěla ^^". Chci zažít to, co on. Chci konečně, aby se už sakra-něco-dělo! Jenže tady se děje naprostý hovno >.< No co, taky život. Život jako život. Že? ^^
Takže teď maximálně můžu napsat další kapitolu Badinerie, aby se aspoň něco dělo. Že? Teď, v pár posledních dnech jsem vůbec nestíhala. Ale takhle si nepředstavuju dění se. Dění se je dobrodružný, zábavný, záživný... Měla bych přestat věřit na pohádky. Pořád věřím, že se něco stane. Všude, kam jedeme, si říkám teď, teď, teď se to určitě stane. A ono nic. Tisíckrát si představuju konverzaci s někým. A s někým jiným. A s různýma lidma. Co by asi řekli, co by udělali. Co bych udělala já, co by se stalo. Jenže nic z toho se nikdy nestane. Připadám si jako teta Alenky z říše divů /z filmu/. Taková ta stará, co čekala, až si pro ní příjde její princ. Představy. Dopadnu jako ona, myslím, jednou.

Chtěla bych vidět své minulé životy. Chtěla bych vědět, jak je ta duše ve mně stará. Chtěla bych... Taky vám někdy připadá, když se na sebe podíváte do zrcadla, že to nejste vy? Že to nemůžete být vy, protože vy vypadáte úplně jinak? Nebo se to zdá jenom mně -.-?

Víte co se říká v Anglii?
Sedí mu na zádech černý pes.

To je docela trefné. Znamená to něco jako, že nemá dořešenou minulost, má problémy,... a tak. Mě se zdál.. /z neděle na pondělí? z pondělí na úterý?/ zdál se mi sen. Nic moc si z něho nepamatuju, ale jedno ano. Prala jsem se se svým černým psem. A teď nemyslím toho, co máme v Plavech u babičky, ten je taky můj /rasa malý knírač, černý./. Myslím toho, co mi sedí na zádech. Pamatuju si, že bys strašně velký, něco jako... bernardýn? Nebo větší? Byl chlupatý. Chlupy měl dlouhé asi tak... 7-10 cm. Měl mohutné tělo a obdélníkovou hlavu. Já jsem na něm tak nějak ležela a snažila se ho znehybnit. Myslím, že jsem měla nohu pod jeho krkem, on ležel pod ní a snažil se... na mě kouknout? A taky kousnout mě do té nohy, ale nemohl. Připadalo mi to tak.
Byli jsme v nějaké kamenné místnosti, nebylo tam moc světla. A byly tam ještě další postavy, nejmíň jedna, nepamatuju se už, kdo to byl. Myslím, že nejdřív byl vyděšený, ale na konci se pobaveně koukal. Nevím, je to takový pocit. Ve skutečnosti jsem ho neviděla. Myslím.

Taky se vám zdá, že strašidelně používám slovo 'myslím'? Mě taky. Myslím :D

Nuže, ubereme z úplně jiného soudku, jinak si rovnou můžu zajít k psychiatrovi /a že jsem tam nikdy nebyla/. Zajímalo by mě, co by mi o mě pověděl. Ale zároveň nechci, aby... aby. Dobrý, dobrý, už mlčím :D.

Včera jsem měla prapodivnou večeři a dnes bude asi také velice prapodivná. Včera - houska, nějaký rybí játra, nebo co to bylo. Jakmile jsem si přečetla, co to je, měla jsem chuť vyblít obsah mého žaludku nejbližšímu chodci z okna na hlavu.
Vrátila jsem konzervu zpět do lednice. Předtím jsem si myslela, že je to losos -.- Vzala jsem si tedy šunku a sýr, ten, co se sype na špagety, nakrájenej eidam. Nasypala jseme ho na šunku, zabalila do ní a ukousla si. Nevím, čím to, ale sejra byl neskutečně hnusnej :D. Takhle to nějde, řekla jsem si, zbytek vysypaného sýra hodila do koše, spořádala šunku a zajedla to Kostíkama s houskou.
Dneska budeme mít lasagně. Ještě jsem to nikdy neměla, jsem zvědavá, jak to bude chutnat.
-musím jít, lasagně volají-
Heh, připadalo mi to jako... sýr, kečup, sýr, kečup, sýr a kečup. A sýr. Tak jsem na to napatlala kečup od Helmans a Eidam, sýr na špagety. Na truc. :D Chutnalo to... strašidelně. Po půlce půlky jsem už nemohla, měla jsem stejný pocit, jako u jezení rybích jatérek /to zní strašně, všimli jste si?/.

Už nevím, co všechno jem chtěla. Snad jen, že ve škole je projekt 'kolohrátky'. V sobotu pro veřejnost. Nevím, kdo na to příjde, když o víkendu je pouť. Už se těším na neděli :3.

Dobrou noc, mějte se a smějte se,
maky-chan.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misaki Misaki | Web | 22. května 2012 v 22:11 | Reagovat

Ty nejsi teta, copk jsi stará?! :D Každej na něco nebo na někoho čeká. A navíc, ty seš ten nejchytřejší člověk co znám. :D
Myslím že používáš hodně myslím. :D
Lazaně jsem ještě nejedla,a le podle toho jak to popisuješ, asi si nedám. :D

2 maky-chan maky-chan | Web | 23. května 2012 v 6:17 | Reagovat

[1]: Ale jednou teta budu, myslím :D Fákt? Jů, to mi ještě nikdy nikdo neřek Q.Q :D
Já taky, myslím :D
Jsou divný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama