Soustřeďko

4. května 2012 v 20:40 | Vysmátá
Dneska jsme byli se sborem na soustředění. Strašná sranda. :D
(pod perexem)


Ráno nás na bus dorazilo 15 /Z asi 30ti člennýho sboru/, autobusák byl nervní, že za chvíli musí vozit jiný děti, děda /je ředitel a sbormistr, sbormistry máme dva. Plešatýho a mýho dědu./ Mamka vůbec nedorazila /doprovází nás na klavír, dělá rozezpívání a 'učí' komorák/. Nakonec se nás v penzionu v Maxově sešlo asi 20. Možná o kousek víc.
S částí sboru jsme po usazení ke stolům vybalily sladkosti a míchaly /píšu tvrdý y, protože jsme tam byly samý holky/ jsme koktejl - do přeslazený jahodový šťávy jsme daly takový ty gumový maliny, dvě. Pak jeden Maomam, dva gumový médi a takový ty... je to gumový, a jsou to takový kolečka, vevnitř dvojbarevný... no, nevzpomenu si. Ale byly tři. Vypadalo to tak nějak všelijak. Každá povinně upila kousek /elixír nás vytvářelo 7/ a nakonec jsme to dopily. Chuntalo to jako jablečnej mošt. :D Pak ještě nastala otázka: Co s těma bonbónama uvnitř? Nakonec jsme je teda snědly. Káždá jeden. Já si vzala takový to kulatý. Chutnalo to jako kapesník. Rozmočenej. Teda, né že bych nějakej rozmočenej kapesník někdy jedla, ale musí chutnat úplně stejně. Nakonec zbyl ještě jeden kapesník a protože mi to tak stráááášně moc chutnalo, tak jsem byla nucena dostat nášup. Blé. Kapesníky.

tak co, vypadá lahodně, né?

Na fotce s číslem 5 můžete zahlídnout to kulatý něco, co chutná jako kapesníky.

Pak jsme šly zpívat, to jsme si tam dělaly srandu ze sbormistrovy pleše a bůhví čeho jiného.
Svačina. Byly úžasně dobrý indiánky, ale nebyly to takový ty klasický, měly hustší pěnu, byly menší a místo toho divného piškotu měly mimořádně dobré vafle *.*Ukořistila jsem dva :3 Taky byla tatranka. Po svačině se zase zpívalo.
Pak byl oběd. Talíře nám dali na úplně jinej stůl, taže jsme se musely volky neolky stěhhovat. Vedly jsme tam velice úchylnou debatu /nevím, jak druhá část stolu, byl moc velkej, ale ta naše půlka úchylnou debatu vedla./ Mimo jiné došlo taky na věci neúchylné, třeba, že kdyby někdo do té kaše něco schoval, tak už to nenajde, nebo že ty řízky jsou ze psa, co tu byl loni a byl strašně tlustej. Chudák.
Jo a holky mě chtěly opíchat vidličkou. A pak si navrhovaly opichování nožem, načež já prohlásila, že když už, tak vidličkou, protože ta líp píchá a sebrala jsem jí sousedce. Místo ní jsem jí dala svůj nůž.
V polívce plavaly houby, co vypadaly jako slimáci a bramborová kaše nikdy neviděla brambory, natož pole. Nevím, mě chutnala. I polívka, i kaše. Myslím.
Po obědě mě napadlo, že bych mohla Káje udělat to, co mi na fotkách z netu ukazovala Áďa. Kája má totiž úchvatně dlouhý vlasy. :3 Některý lidi se koukali, tak jsem pak česala mnohem víc lidí, než jsem měla v plánu. Některý i víckrát. Ale bavilo mě to a moc :3


Na fotce s číslem 8 je můj vlastní vynález, culík s obtočeným copem. Určitě už to někdo předtím vynalezl, ale já na to přišla sama a jsem na to patřičně hrdá :3

K odpolední svačině jsme měli tousty. Pod tou šunkou byl jako vždycky ten hnusnej pórek. Vydlabala jsem ho i s odporným kečupem lžičkou a pak toust neměl chybu. :3
Pak už jsme jen zpívaly, s komorákem a s normálním sborem a jelo se zpátky do Tanvaldu. Zpáteční cesty jsou vždycky nejlepší, to už máme povolený zpívat, protože jsme rozezpívaný. Miluju to. Vždycky začnou ti zezadu, co sedí na pětce. Dneska jsem začínala vždycky já, protože jsem měla nejvíc nápadů, co zpívat. Je to strašně hezký poslouchat, jak když začnete, tak se k vám ostatní přidávají, až zpívá celý autobus. Autobusák říkal, že příště bude taky. :D Chci vidět.

Ještě k tomu koktejlu - předminulý rok byla zase éra sypání sole a pepře do čaje. Jak se někdo otočil, šup, rychle nasypat mu tam něco. To jsem ale neseděla s 'velkýma', tak jsem z toho neměla skoro nic :D

Lidi, chápete to? Už zítra bude ta svatba. /sakra, ještě pořád nevím, jestli d nebo t./ Moc se těším :3

Mějte se a smějte se, zatím,
maky-chan.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misaki Misaki | Web | 13. května 2012 v 9:18 | Reagovat

Vypadá to trochu jak hnus. :D Fuja, nechctěla bych to pít. :DD
Mimochodem, to kulatý něco, co chutná jako kapesník mám strašně ráda. :D

Zřejmě si se bavila. :D Podle toho všeho, to byla sranda. :D

2 maky-chan maky-chan | Web | 13. května 2012 v 16:33 | Reagovat

[1]: Ale bylo to docela dobrý :D
Jo, je to dobrý - než to dáš do jahodový šťávy :D

Áno, byla :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama