Červenec 2012

Fairy

26. července 2012 v 12:38 | Maky |  Obrázky (moje!)
Nuže. Třetí obrázek kreslenej tabletem. Ten druhej sem nedám, protože je divnej, taký oko xD.

Anděl.

19. července 2012 v 10:04 | Maky |  Obrázky (moje!)
Dostala jsem tablet na kreslení. Je hrozná sranda nejdřív vyzkoušet věc, co dostanete, pak zjistit, že tam vlastně je nějakej návod a pak zjistit, že tam jsou i nějaký instalační disky xD. Nic jsem nečetla, nic jsem nenstalovala a funguje. Ale na tu instalaci se vrhnu dneska, protože mi to strašně zpomaluje počítač. Ale - na tabletu se kreslí tak úúžasně *.*! Je to milionkrát lepší, než s myší, nebo nedejbože s touch padem (aspoň myslím, že je to to, co myslím :D. Takový to, co maj notebooky, prostě :D).

H, h, h, horečkááá~

13. července 2012 v 7:21 | Maky |  Kam to zařadit?
Nuže. Už od středy v noci, co je stejná, jako středa čtvrteční, mám horečku. Včera v noci jsem měla 38,75 a dneska mám už š9, muhaha. Neberu léky, horečku zamlčuju. Je to strašná sranda, být bez léků a navíc by měmaťka zabila, kdyby zjkstila, žehorečku opravdu mám. Protože včera jsem dostala očkování a tvrdila jsem, že jsem naprosto zdravá. Tak určitěě :D.
Včera jsem se probudila ve čtvrt na čtyři ráno, měla jsem 38,75. Napila jsem, chvíli jsemsi sedla na lino a šla spát. Horečka mi klesla, ale pořád mě bolela hlava. Dopoledne to už bylo dobrý, až na bolení hlavy. Odpoledne mi píchli očkování, doktorka se mi před tím koukala do krku, řekla, že jsem zdravá. /přitom mě v tom krku bolelo a měla jsemrýmu/
Odpoledne všechno v pohodě, večer mě to začalo chytat znovu a maťka myslela, že je to z toho očkování. Tak jsem se snažila jítbrzy spát, zalehla jsem v devět a usnula v deset.
Dneska jsem se probudila ve čtyři, bolela mě hlava, šla jsemsezěřita měla jsem 39. Opět jsem nikoho nebudila a po napití jsem si šla lehnout. No a teď jsemse probdila v půl sedmý. Šla jsem do kuchyně, teplota pořád stejná. Ruka mě bolí po očkování, když jdu pomallu, padám, když jdu rychle, nemůžu dýchat. Nuže, v kuchyni jsem se napila, pak jsem si sedla, pak jsem se dobelhala na záchod, pak jsem si dala lupínky s mlíkem, to mlíko mi chutnalo divně, lupínky vypadaly světlejší, než jsou a v půlce misky jsem už nemohla. Mlíko čekalo umyvadlo, lupínky ksem nchala ležet na stole. Teď ležím v posteli, je mi trochu líp, akorát oči mam rudý jak králík a nemůžu s nima moc hejbat. Hustý, né? :D
Prášy nechci, chci vidět, co se stane bez nich :D. Třeba chcípnu a bude ode mě pokoj :D.

Mám svůj sen, tak mě nechte snít.

12. července 2012 v 21:03 | Maky |  Obrázky (moje!)


Okay, okay, okay, špatná kvalita, foceno mobilem za šera. Foťák je nezvěstný a skener je na sračky.

Mějte se tu zase na chvíli. :)

Bouřka, bouřky, bouřkýýýýý :33

2. července 2012 v 23:22 | Maky |  Kam to zařadit?
Škoda, že není den, abych mohla ven. Tam tak úúúžasně bouří :33. A ty blesky *.*
*úplně omámená*
A včera byla taky bouřka. :3
Se sestřenkou jsme stavěly domeček pro víly, muhehehe. Je v lese, tak snad nebude až tak zničenej...
...docela se divím, že to drží.
Kdyžtak si ho zvětšte :D

Dneska jsme byli na koupališti. Myslím, že pěkní kluci vymřeli a to málo, co jich na světě je, jsou zadaní -.- Teda aspoň to tak vypadá. -.- Je to na hovno.

Chodím spát čím dál později. Docela se děsím toho, jak budu vypadat po prázdninách. ^^"

Jo a fotila jsem se na pas. Hrůza a děs.

Dobrou,
Maky.